KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiğimiz müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini her zaman en doğru ve en kaliteli şekilde karşılayarak müşterilerimizin tatmin seviyesini en üst düzeye çıkarmak ve tüm bunları en yüksek verimlilikle gerçekleştirebilmek ve müşteriye değer katmaktır.

Çalışanlarımızın tamamının katılımı ve isteği ile sektörümüzde aranılan ve güvenilen bir firma olmak, Sürekli iyileştirmeyi sağlamak.

Müşterilerimizin beklentilerini, ürün uyumluluğunu, sevkiyatını ve ürünün zamanında teslimatını tam olarak karşılamak.

Hizmetlerimizde ve sistemimizde kurmuş olduğumuz kalite yönetim sisteminin şartlarını ve hedeflerimizi ulaşmayı sağlamak ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

Politikamızı, politikamızla tutarlı olan kalite hedeflerimizi ve kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemimizi sürekli gözden geçirerek iyileşmesini sağlamak.

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak.

Süreçlerin temel performans göstergelerinin ölçülmesi ve yönetilmesi ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesinin sağlanması.

Ürün güvenliğini korumak ve sağlamak.

Etik kurallarına uygun olarak bir kültür geliştirmek ve ilerletmek.

Riski her zaman var sayan düşünce ve azaltmayı hedef kabul eden bir kültüre sahip olmak.

Hızlı ve doğru şekilde hizmet üretebilmek.

Her zaman güvenilir bir firma olmak, bu amaçlarımızı çalışanlarımıza ve bağlam anlamında olduklarımıza sunmak.

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek, Hedeflerimize ulaşabilmenin en kestirme yolu, kararlı bir politika izleyerek, olayların sebep sonuç ilişkilerini araştırıp, bir ekip çalışması ile başarabileceğimize inanmaktayız.